0%
پشتوان

پشتوان

آخرین فعالیت

پست سنجاق شده

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات پشتوان بروزرسانی شده و تأیید موافقت با آنها برای تمامی کاربران سابق اجباری شده است.‌
همچنین ثبت‌نام و عضویت در پشتوان از این تاریخ به بعد، به منزله موافقت با شرایط و ضوابط جدید خواهد بود.‌‌

صفحه «شرایط و ضوابط» را مشاهده فرمایید.

‏سال ۱۴۰۰ بر پشتوانی‌ها مبارک.

مدیر خلاقیت پشتوان در مقاله‌ای کوتاه و کاربردی، به افسانه عدم درآمد از هنر اشاره کرده و درباره راهکارهای پشتوان برای پایان به این افسانه توضیح داده و همچنین به تجربیات خودش اشاره کرده.

این مقاله رو می‌تونین در ویرگول پشتوان بخونین:
https://virgool.io/Poshtwan/end-of-no-income-for-artists-myth-by-poshtwan-afgpda4qta9y

اگه توی حوزه‌ی تولید محتوا فعالیت می‌کنین؛ ممکنه با «پشتوان» آشنا باشید یا به صورت اتفاقی نگاهتون به پشتوان افتاده باشه، یک سکو (پلتفرم) که برای حمایت از تولیدکنندگان محتوا در تمامی حوزه‌ها و کمک به اون ها در راستای کسب درآمد از تولیدات خود در یک محیط امن و قانونی درست شده. خب شاید با خودتون بگین این دقیقاً قراره چطوری به ما کمک کنه؟

توی مقاله‌ی «تولید پادکست در کنار جذب حمایت با پشتوان؛ چرا و چگونه؟» ما به این موضوع می‌پردازیم. اون رو در ویرگول ما بخونین:
https://virgool.io/Poshtwan/poshtwan-for-podcasters-k9sartowjrpx

پشتوان در این دوره از جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است. لطفاً به وسیله لینک زیر؛ به ما رای داده و از ما حمایت فرمایید.‌
https://profile.iwmf.ir/organizations/poshtwan.com

امیدواریم این امر باعث ایجاد انگیزه جهت افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به کاربران عزیزمان گردد.

کیفیت تولیدات شما، نحوه بازخورد مخاطبان را با شما مشخص می‌کنند. اما پشتوان به شما می‌گوید که همیشه کیفیت را بر کمیت ارجحیت دهید.‌
با توجه به وابسته بودن این امر به کیفیت کار شما، اگر تولیداتان از کیفیت لازم برخوردار باشند، امر مسلم؛ حمایت مخاطبان از شما خواهد بود. پس بله. می‌توان با مخاطبان کمتر، درآمد بیشتری داشت.