پرسش‌های متداول

برای ایجاد حساب کاربری در پشتوان فقط کافیست به صفحه «پیوستن» مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و پس از آن به ایمیل خود مراجعه کرده و حساب خود را تأیید کنید.

ارسال محتوا و مطالب جدید صرفا برای تولیدکنندگان محتوا میسر است. در صورتی که صرفا برای خرید اشتراک کاربر دیگری حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، نیازی به ارائه مدارک شناسایی نیست و می‌توانید بدون مشکل اشتراک خریداری نمائید. ارسال نظر و لایک کردن محتواها هم نیازی به تأیید حساب کاربری نخواهند داشت.
از طریق بخش «رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟» اقدام به بازنشانی رمز عبور خود نمائید. در صورتی که امکان بازنشانی برای شما وجود ندارد، با پشتیبانی تماس بگیرید.
خریداری اشتراک افراد به معنای امکان به اشتراک‌گذاری محتواهای آنها یا امکان به اشتراک گذاری حساب کاربری برای استفاده سایرین نیست و ناقض شرایط و ضوابط استفاده از پشتوان می‌گردد.
به دلیل نوع خدمات ارائه شده توسط پشتوان، امکان بازگشت وجه وجود ندارد. اما ما پرداخت‌های غیرمجاز و نامعتبر را شامل شرایط خاص بازگشت وجه قرار خواهیم داد. در صورتی که فکر می‌کنید مورد شما خاص است، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.
برای کسب درآمد، شما نیاز به تأیید حساب کاربری خود به وسیله ارائه مدارک هویتی دارید. پس از تأیید شدن حساب کاربری خود می‌توانید امکان خریداری اشتراک توسط سایرین را فعال نموده و اقدام به ارسال پست نمائید.
خریداری اشتراک و حمایت از تولیدکنندگان محتوا یک امر اختیاری است که به آنها امکان توسعه و افزایش کیفیت محتواهای تولیدی خود را می‌دهد. همچنین شما در ازای مشترک شدن، به طور مستقیم و غیر مستقیم از تمایزاتی که به وسیله آنها معرفی و تعیین شده برخوردار خواهید شد.
پشتوان از طرفین مقدار ۵٪ کارمزد را کسر می‌کند. البته این مقدار برای تولیدکنندگانی که دارای طرفداران زیادی هستند قابل تغییر است.
گزینه‌ی پشتیبانی در تمامی صفحات پشتوان در پایین صفحه فعال است.
از بخش جستجو اسم فرد را وارد کنید. اگر او را پیدا نکردید ممکن است فرد مورد نظر از خدمات پشتوان استفاده نکند.
مدت زمان اشتراک‌های ارائه شده برای تولیدکنندگان محتوا در هنگام خرید نمایش داده می‌شود.
فرصت‌های شغلی موجود برای پشتوان در فرصت‌های شغلی در مجامع نویان فناوری دیانا اعلام خواهند شد. در صورت علاقه‌مندی به وبسایت مذکور مراجعه نمائید.

استفاده تولیدکنندگان محتوا از خدمات پشتوان، منوط بر احراز هویت به وسیله آنهاست. پشتوان در صورت بروز مشکلات حقوقی مسئولیت‌های لازم را بر عهده خواهد گرفت.

در صورتی که مشکلی در نحوه ارائه خدمات توسط پشتوان را پیدا کردید، آن را به وسیله بخش «تماس با ما» یا «پشتیبانی» به اطلاع پشتوان برسانید.
در صورتی که پیشنهادی برای بهبود کیفیت پشتوان دارید، آن را به وسیله بخش «تماس با ما» یا «پشتیبانی» به اطلاع پشتوان برسانید.

پرسش‌های متداول - تولیدکنندگان محتوا


برای تأیید حساب کاربری، شما به ارائه تصویری (سلفی) از خود به صورتی که کارت‌ملی/شناسنامه/گذرنامه/کارت اتباع خود را در دست دارید نیاز خواهید داشت.

در صورتی که تعداد مشترکین شما از تعداد خاصی بیشتر باشد، کارمزد پشتوان کاهش پیدا خواهد کرد. در صورتی که فکر می‌کنید به آن تعداد لازم رسیده‌اید با پشتیبانی تماس بگیرید.

با توجه به محدودیت‌های بانکی و همچنین نیاز پشتوان به تأیید صحت تمامی پرداخت‌های انجامی، این عملیات تا حداکثر ۲ روز کاری انجام خواهد شد. البته در اغلب مواقع این زمان تا کمتر از ۱۲ ساعت کاهش پیدا می‌کند.

محتواهای خاصی که برای مشترکین خود ارائه می‌کنید، بستگی به خود شما دارد. آنها باید چیزهایی باشند که علاقه افراد به مشترک شدن را افزایش داده و باعث قدردانی از آنها شود. محتواهایی از قبیل پادکست‌های صوتی، پشت‌صحنه‌های محتواهای تولیدی عمومی، نقاشی و طراحی‌های خاص و یا صرفا امکان برقراری ارتباط با شما.

محاسبه‌گر درآمد، صرفا از فرمول‌های ریاضی پیروی کرده و خروجی آن به طور مستقیم وابسته به داده‌های ورودی است. ممکن است طرفداران واقعی شما کمتر از مقدار داده شده باشند و یا درصد کمتری از آنها علاقه‌ای به خریداری اشتراک شما داشته باشند.

همه‌چیز وابسته به کیفیت تولیدات شما است. اما پشتوان به شما می‌گوید که همیشه کیفیت را بر کمیت ارجحیت دهید.

در پشتوان، امکان تعامل میان تولیدکننده محتوا و مخاطبان وجود دارد و این خود عاملی مهم برای افزایش میزان مشارکت آنها است.